X-Treme RPG Macedonia Forum
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Видете ги мислењата без одговор
 

X-TREME™

 
ТемиМислења
Последно мислење

Пофалби и Поплаки од Админи/Гејммастери

 
Нема нови мислења

Поплаки од Админи

Доколку некој админ не ги почитува правилата пријавете го тука.
00
Нема нови мислења

Пофалби на Админи

Тука може да пофалите некој админ
00
Нема нови мислења

Поплаки од Гејммастери

Тука може да се жалите од Гејм мастери ако имате доказ против нив.
00
Нема нови мислења

Фофалби на Гејммастери

Тука може да пофалите некој Гејммастер.
00
X-TREME™ Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Нови мислењаНови мислењаНема нови мислењаНема нови мислења  Форумот е заклученФорумот е заклучен