X-Treme RPG Macedonia Forum
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Видете ги мислењата без одговор
 

КРШЕЊЕ ПРАВИЛА

 
ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

Кршење Правила

Кршење ПравилаДоколку некој играч крши правила на сервер пријавете го тука
00
Нема нови мислења

Опомени!

Опомени!Сите играчи кој добијат опомена на сервер (5 опомени = бан)
00
Нема нови мислења

Банирани

БанираниСите банирани играчи на сервер ке ги најдете тука заедно со причината за бан
00
КРШЕЊЕ ПРАВИЛА Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Нови мислењаНови мислењаНема нови мислењаНема нови мислења  Форумот е заклученФорумот е заклучен